Priemyselné hadice

Popis priemyselných hadíc
V súvislosti s využívaním priemyselných hadíc môžeme hovoriť o viacerých typoch, podľa toho pri akom pracovnom procese či v akej pracovnej oblasti sú potrebné.
Najviac sú využívané v chemickom a potravinárskom priemysle ako aj v elektrárňach.
Okrem toho sú tieto hadice úžitočné vo vinárskych podnikoch, či pri hubení a ničení škodcov.
Naša spoločnosť ponúka celý rad rôznych druhov priemyselných hadíc.
V našej ponuke nájdete, hadice na vzduch, na vodu, hadice na chladiace kvapaliny, horúcu vodu, paru. Ďalej sú to rôzne gumové hadice na abrazívny materiál, hadice používané v potravinárstve ako aj hadice na oleje.
Je u nás dostupná aj široká paleta silikónových hadíc, hadíc na chemikálie a teflónových (P.T.F.E.) hadíc.

 • Hadice na vzduch
  q5png
  Pozrite si našu ponuku hadíc na vzduch. Nájdete v nej hadice na vzduch, potraviny, na vodu, na dopravu stlačeného vzduchu, univerzálnu hadicu, hadicu s textilným opletom ako aj hadicu na vzduchové brzdy.

 • Hadice na vodu
  q12png
  V tejto sekcii nájdete hadice vhodné k zavlažovaniu v poľnohospodárstve alebo v záhrade, taktiež hadice k čerpadlám. Nechýbajú ani sploštiteľné hadice či hadice na priemyselné použitie.

 • Hadice na chladiace kvapaliny, horúcu vodu, paru
  q7png
  Hadice vhodné na chladiace kvapaliny, horúcu vodu, paru v rôznych prevedeniach nájdete v tejto sekcii.

 • Odsávacie hadice a hadice na abrazívny materiál
  q22png
  V tejto sekcii vám ponúkame hadice vhodné na odsávanie abrazívnych materiálov-ako hoblín, štrku, piesku, respektíve na odsávanie vzduchu a plynov.

 • Gumové hadice na abrazívny materiál
  q26png
  Tieto hadice sú vhodné na dopravu kremičitého piesku, korundu, skla, vápna ako aj krmiva. Ak sa rozhodnete pre tieto hadice z našej ponuky budete spokojný „na betón”!

 • Hadice pre potravinársky priemysel
  q30png
  Ak chcete prepravovať pitnú vodu, tekuté potraviny (mlieko, pivo, víno) prípadne tuky/oleje rastlinného či živočísneho pôvodu ste na správnom mieste! Nami ponúkané hadice sú na to ideálne!

 • Hadice na oleje
  q19png
  V tejto sekcii nájdete hadice vhodné na plnenie a vyprázdňovanie nádrží cisternových vozidiel, hadice potrebné na prepravu technických, vykurovacích a chladiacich olejov.
  Vyberte si z našej širokej ponuky hadíc na minerálne oleje alebo hadíc na palivá!

 • Silikónové hadice
  q37png
  Tieto hadice sú určené pre kozmetické firmy ako aj na laboratórne a medicínske použitie. Doporučujeme ich taktiež pre farmaceutický a potravinársky priemysel, respektíve na prepravu agresívnych chemikálií. Na výber hadice bez výstuže aj s výstužou.

 • Hadice na chemikálie a teflónové (P.T.F.E.) hadice
  q40png
  Veľkou výhodou týchto hadíc je, že sú odolné väčšine bežne používaným chemikáliám, riedidlám, lúhom. Lepkavé materiály sa nenalepia na stenu hadice, tým pádom sa dajú ľahko čistiť a ostávajú bez zápachu. Preštudujte si hadice s hladkou vnútornou stenou ako aj tlakovo-sacie hadice CHEM/UPE!